За нас

Ние, учителите в ОУ “Антон Страшимиров”, се обединяваме около идеята, че от всичко най-важно е нашите ученици и техните родители да ни имат доверие. Веднъж спечелили тяхното доверие, ще ни бъде много по-лесно да ги поведем по пътеката на знанията и уменията. Основната ни цел в работата е да запазим и развием детския порив така, че всяко дете да живее пълноценно и придобива с радост знания и умения, да формираме самостоятелно-мислещи и социално отговорни личности, които се отнасят към живота с ведрина и ентусиазъм и проявяват значителен обществен ангажимент.

Директор Биляна Милева

I клас – Моника Маринова
II клас – Димитричка Христова
III клас – Мустафа Хюсменов